• Opublikowano: 24 listopada 2021

  Znajdź nas na Facebooku

  Zapraszamy na profil Facebook naszej Szkoły. Znajdziecie tam Państwo informację o naszej aktywności artystyczno-edukacyjne.
  https://www.facebook.com/adciechanow


  Opublikowano: 5 grudnia 2020

  KONKURS „ŚWIĄTECZNA AKADEMIA DŹWIĘKU”

  Zapraszamy wokalistów i instrumentalistów do udziału w świątecznym konkursie Akademii Dźwięku. Na zgłoszenia email czekamy do 20 grudnia 2020 r. Nagraj swój występ w pliku video i prześlij go do nas na adciechanow@gmail.com wraz ze skanem wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego.


  Opublikowano: 28 listopada 2019

  Profesjonalne lekcje śpiewu w Akademii Dźwięku!

  Zapraszamy na lekcje śpiewu, które prowadzi Paweł Stawiński.

  Paweł Stawiński jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na specjalności jazz i muzyka rozrywkowa. Jest również magistrem filologii angielskiej. Swoje umiejętności artystyczne kształcił pod okiem wybitnych autorytetów muzycznych, m. in., Krystyna Stańko – znanej wokalistki jazzowej. Paweł jest laureatem wielu festiwali ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Wykonuje muzykę jazzową, standardy piosenki francuskiej i anglojęzycznej, „kultowe” międzynarodowe utwory, również muzykę POP. Tworzy własne kompozycje. Oprócz tradycyjnego sposobu operowania głosem, Paweł Stawiński potrafi śpiewać kontratenorem altowym oraz sopranowym, co jest niezwykle rzadką cechą i przez co porównywany jest do takich międzynarodowych autorytetów muzycznych jak Maxwell czy Vitas. Paweł Stawiński jest również uczestnikiem polskich edycji telewizyjnych programów „X Factor” oraz „Mam Talent”.

  Zachęcamy do przesłuchania kompozycji i nagrań artysty:

  https://www.youtube.com/watch?v=u-51pebmM1A


  Opublikowano: 4 lipca 2019

  Przedwakacyjne spotkanie muzyczne w Akademii Dźwięku – 19 czerwca 2019 r.

  W środę, 19 czerwca w Akademii Dźwięku odbyło się spotkanie muzyczne. Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności przed rodzicami i rówieśnikami. Zwieńczeniem spotkania było wspólne biesiadowanie.

   

  « 1 z 2 »


  Opublikowano: 27 lipca 2017

  Czerwcowy koncert w Akademii Dźwięku – 2017 r.

  Pod koniec czerwca 2017, podobnie jak w szkołach publicznych, również w Szkole Muzyki Akademia Dźwięku w Ciechanowie przyszedł czas na podsumowanie całorocznej pracy. Uczniowie i nauczyciele przygotowali koncert, prezentując umiejętności muzyczne, które szlifowali przez miniony rok szkolny.

  Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się wokaliści, gitarzyści oraz młodzi pianiści oraz saksofonistka.

  Była to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, ale przede wszystkim bardzo trudna lekcja. Uczniowie musieli zmierzyć się ze stresem scenicznym, z czym poradzili sobie znakomicie.

  – Indywidualny tok nauki pozwala na dostosowanie poziomu i wprowadzanego repertuaru do możliwości i zamiłowań najbardziej wymagającego ucznia.

  Nie wprowadzamy ograniczeń wiekowych. Niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem, młodzieńcem, czy też dojrzałym człowiekiem, znajdziesz miejsce w naszej szkole – mówili organizatorzy.

  Zapraszamy do siedziby Akademii Dźwięku przy ul. Henryka Sienkiewicza 33a w Ciechanowie. Kontakt telefoniczny: 517 770 082.

  Jesteśmy również na Facebooku.


  Opublikowano: 11 lutego 2015

  Pierwsze półrocze za nami

  Uczniowie Akademii Dźwięku, wspaniałym koncertem kolęd (29 stycznia 2015 r.) zakończyli pierwszy semestr nauki. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie.

   

  W auli PWSZ przy ul. Narutowicza 9, spotkali się uczniowie z rodzicami, nauczyciele, a także przedstawiciele społeczności PWSZ. Swoje umiejętności zaprezentowali młodzi adepci sztuki muzycznej. Wysłuchaliśmy kolęd płynących z gitar, pianina, skrzypiec, fletu poprzecznego… Na scenie wystąpili również wokaliści, szlifujący swoje zdolności w Akademii Dźwięku.

  Na zakończenie, sceną zawładnęli nauczyciele wykonując utwór finałowy.

   

  Kolejny koncert Akademii Dźwięku już przed wakacjami.


  Opublikowano: 13 listopada 2014

  Akademia Dźwięku w Extra Ciechanów

  Występ Piotra Pszczółkowskiego który miał miejsce 6 listopada na wieczorku poetyckim (poświęcony twórczości Katarzyny Michalskiej) przykuł uwagę lokalnych mediów, a jedno ze zdjęć z założycielem Akademii Dźwięku można znaleźć w gazecie Extra Ciechanów.

   

  Niżej został przedstawiony wycinek z gazety Extra Ciechanów omawiający bliżej zaistniałe wydarzenie kulturalne.

  AD w ExtraCiechanow


  Opublikowano: 12 listopada 2014

  Występ na spotkaniu poetyckim w Ciechanowie

  AD_poezjaa (15)Piotr Pszczółkowski i Agata Więckowska 6 listopada 2014 roku zagrali podczas spotkania poetyckiego ciechanowskiego oddziału Stowarzyszenia Autorów Polskich.  Głównym bohaterem wieczoru była Katarzyna Michalska a dokładnie jej wiersze zamieszczone w tomiku pt: „Przybądź! Jeśli się nie boisz…”


  Opublikowano: 2 października 2014

  Wspomnienie z wakacji – muzycznie i sielankowo

  Akademia Dźwięku (AD) - wspomnienia z wakacji

  Przypomnijmy sobie jeszcze raz, pierwszą niedzielę lipca (2014 r.). Wtedy witaliśmy wakacje wspólnym graniem i śpiewaniem. Był smaczny posiłek i dyskusje o muzyce i nie tylko. Teraz – po pierwszym miesiącu roku szkolnego, możemy zapewnić, że Akademia Dźwięku wchodzi na wyższe obroty…

   

  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odkryć lub rozwinąć swoją muzyczną pasję. Odwiedź nas, zagraj z nami, a przekonasz się, że muzyka Cię pochłonie bez reszty :).


  Opublikowano: 23 lipca 2014

  Odpust ku czci św Anny

  Opublikowano: 22 maja 2014

  Festiwal wolontariatu

  festiwal


  Opublikowano: 1 stycznia 2014

  NOWA KLASA SKRZYPIEC

  Akademia Dźwięku Ciechanów - nowa klasa - skrzypce


  Opublikowano: 3 lipca 2013

  Podsumowanie roku szkolnego 2012/13 "Szkoła pełna dźwięku"

  Akademia Dźwięku Ciechanów - podsumowanie roku szkolnego 2012 - 2013napisali o nas:

  Społeczność szkoły muzyki „Akademii Dźwięku” podsumowała rok szkolny.
  Z tej okazji uczniowie wzięli udział w plenerowym koncercie przed budynkiem szkoły przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie.

  (więcej…)


  Opublikowano: 2 lipca 2013

  Przedszkolaki w Akademii Dźwięku


  Opublikowano: 27 czerwca 2013

  Karolina, Ola i Wioleta – wystąpiły na imprezie "Wrzuć na luz i jeszcze plus"!


  Akademia Dźwięku

  Akademia Dźwięku

  ul. H. Sienkiewicza 33A, 06-400 Ciechanów

  TEL: 517 770 082

  adciechanow@gmail.com

  www.akademiadzwieku.edu.pl