• O NAS

Akademia Dźwięku powstała z pasji do muzyki….

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się grać na gitarze klasycznej, gitarze elektrycznej lub akustycznej, ukulele, keyboardzie, pianinie, akordeonie, czy też skrzypcach. Zapraszamy również tych którzy chcieliby udoskonalić swoje umiejętności wokalne. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla tych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności, jak i dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z muzyką od poziomu początkującego.

Pod okiem profesjonalistów zdobędziecie umiejętności, dzięki którym zabłyśniecie w towarzystwie, a może czeka Was kariera sceniczna… kto wie… Osoby, które będą pracowały sumiennie, ujawniając jednocześnie swój talent muzyczny, będą miały możliwość występu podczas koncertów organizowanych przez naszą szkołę oraz wzięcia udziału w konkursach muzycznych na terenie kraju.

Akademia Dźwięku

ul. H. Sienkiewicza 33A, 06-400 Ciechanów