• Opublikowano: 27 lipca 2017

  Czerwcowy koncert w Akademii Dźwięku – 2017 r.

  Pod koniec czerwca 2017, podobnie jak w szkołach publicznych, również w Szkole Muzyki Akademia Dźwięku w Ciechanowie przyszedł czas na podsumowanie całorocznej pracy. Uczniowie i nauczyciele przygotowali koncert, prezentując umiejętności muzyczne, które szlifowali przez miniony rok szkolny.

  Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się wokaliści, gitarzyści oraz młodzi pianiści oraz saksofonistka.

  Była to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, ale przede wszystkim bardzo trudna lekcja. Uczniowie musieli zmierzyć się ze stresem scenicznym, z czym poradzili sobie znakomicie.

  – Indywidualny tok nauki pozwala na dostosowanie poziomu i wprowadzanego repertuaru do możliwości i zamiłowań najbardziej wymagającego ucznia.

  Nie wprowadzamy ograniczeń wiekowych. Niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem, młodzieńcem, czy też dojrzałym człowiekiem, znajdziesz miejsce w naszej szkole – mówili organizatorzy.

  Zapraszamy do siedziby Akademii Dźwięku przy ul. Henryka Sienkiewicza 33a w Ciechanowie. Kontakt telefoniczny: 517 770 082.

  Jesteśmy również na Facebooku.


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Akademia Dźwięku

  Akademia Dźwięku

  ul. H. Sienkiewicza 33A, 06-400 Ciechanów

  TEL: 517 770 082

  adciechanow@gmail.com

  www.akademiadzwieku.edu.pl